2018 Network Performing Arts Production Workshop

close
Use Internet2 SiteID

Already have an Internet2 SiteID?
Sign in here.

Internet2 SiteID

Your organization not listed? Create a local account to use Internet2 services.

Create SiteID

2018 Network Performing Arts Production Workshop Roster

There are 57 registered attendees.

Note Some attendees did not wish to be listed on the attendee roster; thus, the actual number of individuals who registered for the Meeting is slightly higher than shown here.

Name Institution
Kankus, Stephen NYSERNet, Inc.
Wittner, Otto J UNINETT
Wagner, Mary George Washington University, The
Ubik, Sven CESNET (Czech Education and Scientific NETwork)
Esposto, Greg Berklee College of Music
Jurkynaite, Sigita GÉANT
Trieger, Justin New World Symphony
Kieser, John New World Symphony
Astsatryan, Hrachya GÉANT
Kocharyan, Naira GÉANT
Ott, Maaten Estonian Academy of Music
Järva, Innar Estonian Academy of Music
Paolo, Girol Estonian Academy of Music
Tammo, Sumera Estonian Academy of Music
Lillemets, Kristina Information Technology Foundation for Education (HITSA)
Liska, Milos CESNET (Czech Education and Scientific NETwork)
Põldvere, Laura Estonian Academy of Music
Varema, Henry-David Estonian Academy of Music
Kvade, Katrin Estonian Academy of Music
Avanesov, Arkadi Komitas State Conservatory of Yerevan
Bennett, Joe Berklee College of Music
Middagh, Ryan Vanderbilt University
Allocchio, Claudio Consortium GARR
Millener, Geoff The Enterprise Center
Gillis, Ernest Berklee College of Music
Jones, Joshua Cleveland Institute of Music
Hunanyan, Simon ASNET-AM (Academic Scientific Research Computer Network of Armenia )
Andersen, Jesper Royal Danish Academy of Music, The
Koridze, Khatia Tbilisi State Conservatoire
Pihlak, Hanneleen Estonian Academy of Music
Kiknadze, Reso Tbilisi State Conservatoire
Spencer, David University of Memphis, The
Minaricova, Maria GÉANT
Mirzoyan, Aram ASNET-AM (Academic Scientific Research Computer Network of Armenia )
Engum, Trond Norwegian University of Science and Technology
Miske, Greg EOD Studio
Iazina, Oleg Belarusian State Academy of Music
Shapochka, Katsiarina Belarusian State Academy of Music
Efimov, Evgueni United Institute of Informatic Problems
Smith, Emma Jisc
Abrams, James Petstream
Davies, Gillian Edinburgh Napier University
Stockman, Claire Hamilton County Department of Education
Schafman, Limor Telecommunications Industry Association
Vega, Francesca Acadiana Center for the Arts
Gorman, Thomas Coventry University
Economides, Theo Northwestern University
Idzikowski, Bartlomiej PIONIER (Poznan Supercomputing and Networking Center)
Strozyk, Maciej PIONIER (Poznan Supercomputing and Networking Center)
Rodriguez, Delma Anilla Cultural Latino América
Ames, Karen Meyer Sound
Palo, Matias University of Tampere
Balbi, Philip F Miami Dade County Public Schools

List of Internet2 Staff Supporting Meeting

Name
Doyle, Ann